opinia – Lidia Raj

 

LIDIA RAJ 

Coraz częściej klienci oczekują zabiegów przynoszących natychmiastowy efekt przy zastosowaniu naturalnych produktów. Takim produktem jest LIFTING SPRAY. Swoją skuteczność zawdzięcza temu, że jest biologicznie czynnym kosmetykiem, łatwy w aplikacji , bez potrzeby iniekcji. Preparat dostarcza skórze brakujących jej składników i uruchamia wszystkie systemy naprawcze i regeneracyjne. Skóra staje się jędrna, elastyczna, napięta, odpowiednio nawilżona, wyrównuje się asymetria twarzy, podniesiony zostaje owal twarzy i powiek oraz poprawia się zagęszczenie i koloryt skóry. Preparat LIFTING SPRAY przy dłuższym stosowaniu daje efekt podobny do wypełniaczy.

Polecam LIFTING SPRAY, ponieważ pierwsze efekty zastosowania produktu są już zauważalne po 30 min od aplikacji i utrzymują się do tygodnia, a tego oczekuje każdy klient.

  

Jestem dyplomowaną kosmetyczka, masażystką oraz wizażystką.

Od 10 lat prowadzę własny salon kosmetyczny Kosmetic Studio Lidia, który mieści się w Głogówku przy ul. Wodnej 1.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje, biorąc udział w szkoleniach, kursach oraz seminariach szukając nowych metod i sposobów leczenia, pielęgnowania skóry nawet najbardziej problematycznej, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kosmetyka to moja pasja i prawdziwy cel w życiu.

Nieustanie dbam o wprowadzenie nowych zabiegów, aby oferta była szeroka/różnorodna i dopasowana do potrzeb wszystkich klientów. 

Dobieram zabiegi dające bardzo dobre efekty, a przy tym doskonale relaksujące.