Qltowy kosmetyk 2015

Yvene spray liftingujący

Ten kosmetyk był prawdziwym objawieniem konkursu. W ramach odsłaniania pewnych didaskaliów małe wprowadzenie. Właścicielka firmy była tak pewna skutecznego działania produktu, że wręcz prosiła, by w ramach testów spryskiwać nim jedną połowę twarzy, aby widzieć rezultaty, a nawet robić w tym celu dokumentację zdjęciową. Z pewnym takim niedowierzaniem rozpoczęliśmy testy i… totalne zaskoczenie. To działa, i to jak! Jurorzy zaczęli nazywać produkt czarodziejską wodą. Skład – krótki – więc zdawałoby się, że nie jest trudno coś takiego stworzyć, ale tu kłania się tajemnica procesu technologicznego. To biologicznie czynny kosmetyk, który zawiera aktywne L-aminokwasy. Mają one zdolność przenikania głęboko do skóry ze względu na swoją molekularną postać. Są prawie takimi samymi L-aminokwasami, jakie mamy w naszej skórze. Wytworzone są bez naruszenia stereochemii i przenikają między poszczególnymi komórkami przez błony komórkowe, nie uszkadzając ich struktur. Efekty widoczne są już po 30 minutach i utrzymują się do tygodnia. Skóra dostaje brakujące jej składniki i za ich pomocą może szybko uruchomić wszystkie systemy naprawcze i regeneracyjne. Wszyscy, jak jeden mąż, zauważyliśmy, że skóra staje się jędrna, elastyczna, świetnie nawilżona i napięta. To kosmetyk łatwy w aplikowaniu, szybko się wchłania, można go używać w każdym wieku, ale szczególnie polecamy go osobom po czterdziestce. Brak kompozycji zapachowych i barwników ogranicza występowanie podrażnień, zwłaszcza u osób ze skórą wrażliwą i skłonną do alergii.
Yvene spray liftingujący przekonał całe dziewięcioosobowe jury – zatem bez wątpliwości statuetka!

Ten kosmetyk był prawdziwym objawieniem konkursu Qltowy Kosmetyk!

 

W 19 edycji konkursu Qltowy Kosmetyk startowały 533 produkty (!). Lifting Spray przekonał całe dziewięcioosobowe jury i zajął pierwsze miejsce spośród kosmetyków profesjonalnych.! Jurorzy zaczęli nazywać produkt czarodziejską wodą.

 

“Specjalne wyróżnienie dla liftingu w sprayu marki Yvene Cosmetics, który z przyjemnością nadal testuję” (Jolanta Fraszyńska).

 

“Czarodziejska woda Yvene: spryskujesz połowę twarzy i czekasz. Po chwili widać różnicę: Lifting w sprayu po prostu rewelacyjny, czyli produkt dla zapracowanych kobiet. Warto go mieć zawsze przy sobie” (Anna Orłowska).

 

“Prawdziwe odkrycie sezonu. Używam i widzę efekty – rewelacja!” (Karolina Malinowska)

 

“Moje odkrycie, a zarazem HIT! To rewelacyjny lifting w sprayu polskiej firmy Yvene. Jestem na tak za zapierającą dech w piersiach skuteczność – efekt był widoczny już po tygodniu!”
(Magdalena Groszewska),